Služby a produkty

GREEN RECYCLING dnes poskytuje komplexné a regiónálne služby v oblasti zberu a spracovania druhotných surovín v Slovenskej republike a susedných štátoch. Spoločnosť pôsobí na medzinárodnom trhu s týmito recyklovateľnými odpadmi.

ZBER ODPADOV

Na našej prevádzke v Sládkovičove organizujeme po spoločnej dohode výkup odpadov papiera od drobných podnikateľov. Prevážne sa jedná o zber zmesi časopisov, novín, písacích papierov, tlačiarenských odrezov, vynímočne balov lepenky.

Odber odpadov organizujeme v čase poďľa telefonickej dohody.

OBCHODOVANIE S RECYKLOVATEĽNÝMI ODPADMI

Zaoberáme sa prevážne nákupom a predajom celokamiónových dodávok odpadov papiera a plastov. Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne a hľadáme také riešenia, ktoré sú maximálne zaujímavé pre obe strany.

Prostredníctvom našich silných, medzinárodne pôsobiacich partnerov, ktorí obchodne realizujú státisíce ton ročne, Vám ponúkame maximálnu istotu a garantujeme Vám ekologické zhodnotenie vášho odpadu a platbu za Vaše predávané množstvo recyklovateľných odpadov v krátkom termíne.

Zoznam odpadov papiera a plastov spolu s ich špecifikáciou nájdete v sekci „STIAHNÚŤ“

OCHRANA DAT

"DESTRUCTION SERVICE" Vám ponúkame komplexný balíček stopercentne bezpečného odstránenia odpadov od poradenstva až po prepravu a úplne zlikvidovanie.

Náš exkluzívny obchodný partner BUNZL& BIACH GmbH v spolupráci so spoločnosťou EKOway Vám ponúka možnosť stopercentne bezpečnej likvidácie dátových nosičov, ktoré sú relevantné z hľadiska ochrany dát, ale aj všetkých "citlivých" odpadov a garantuje prostredníctvom certifikátu dôverné zachádzanie s nimi v zmysle zákona o ochrane dát.

www.destruction-service.com

PARTNERI